05.09.2017
Zaprzęg awansuje do półfinałów ESL Mistrzostw Polski
Poznaliśmy wynik pierwszego ćwierćfinału ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. W meczu o awans do finałowej czwórki formacja Zaprzęg wyeliminowała Team DPD.

W półfinałach już wcześniej znalazły się drużyny Illuminar Gaming i Pompa Team, które fazę ligową zakończyły w pierwszej dwójce. Naprzeciw tych zespołów staną zwycięzcy ćwierćfinałów. Wiemy już, że do Top 4 awansowali reprezentanci Zaprzęgu.

Pierwszy ćwierćfinał zakończył się po zaledwie trzech partiach. Przez większość czasu Zaprzęg dominował swoich rywali, choć Team DPD nie dawał za wygraną. Po dwóch dość dotkliwych porażkach udało im się podnieść z kolan i znaleźć się o krok od zwycięstwa w trzeciej grze, jednak ostatecznie formacja Zaprzęg zdołała odrobić poważne straty i metodycznie odepchnąć przeciwników od swojej bazy, zdobywając tym samym trzecie oczko.

Drugi ćwierćfinał ESL Mistrzostw Polski w League of Legends odbędzie się już dziś, 5 września, o godzinie 19:00. Zagra w nim Katastrofa Awionetki i Team Paper. Mecz transmitowany będzie na żywo na antenie ESL.TV Polska.

5 września – ćwierćfinał #2:

  • 19:00 – Katastrofa Awionetki vs. Team Paper

Finały 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski odbędą się 15-17 września podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Bilety na to wydarzenie możecie kupić w tym miejscu.